Kyvadlo a minulé životy
Princip kyvadla se zrodil v proutkařské tradici. Kyvadlo se pohybuje po stejných liniích. A podle stejných principů jako jakýkoli jiný nástroj sloužící k odhalení skrytých zdrojů energie. Způsob kývaní nám dává poznat jisté klíče, které nám pomohou vyvolat odpovědi z podvědomých sfér. Věnujte se práci s kyvadlem a experimentování s ním několik minut denně. Uvědomte si, že proramujete své podvědomí, aby vám prostřednictvím siderického kyvadla otevřelo jistou rozpoznatelnou cestu informací. Svůj význam má směr pohybu, jeho intenzita a rychlost. Ujistěte se, že jste zvolili správnou otázku. Dobrých výsledků dosáhnete s otázkami typu: "Kde leží místo mého dřívějšího života ovlivňujícího můj život nyní?" či "Kde mám začít zkoumat své minulé životy?" či "Ukaž mi místo důležitého života v mé minulosti?". Můžete si vytvořit i své vlastní mapy, určete nejdříve kontinent. Můžete použít buď skutečné mapy či vzorového schématu. Dále specifikujte zemi, použijte mapu s přesnějším rozlišením, či si vytvořte nákres zemí ležících v příslušných kontinentech. Pokud jsou vaše úmysly vážné, můžete si založit složku map a nákresů, které využijete pro zkoumání minulých životů. Jakmile znáte blíže místo, začněte pracovat na časovém období. Vytvořte si časovou mapu tak složitou, jak uznáte za vhodné. Drže kyvadlo nad tímto nákresem a ptejte se na časový rámec minulého života v místě, které jste již určili. Měli by jste se ujistit, že nebudete rušeni a budete se tedy moci plně soustředit.
1. Nejdříve kyvadlem určete směr dřívějšího života který ovlivňuje váš život současný. Pak použijte detailnější mapy k získání bližších informací.
2. Jako další vyhledejte časový rámec života prožitého v již určené oblasti. Pokud jste již určili století, postupujte dál s pomocí specifických časových map, nebo jednoduše pokládejte otázky. Odhalili jste například svůj minulý život ve Francii, ve 14. století, teď vezměte do rukou kyvadlo a ptejte se třeba: "Je rokem mého narození rok 1310?, 1320?" a tak podopně. Nezapomeňte, že kyvadlo vám odpoví pouze na otázky typu ano-ne.
3. Dále dodržujte určitý systém kladení otázek, čimž získate další podrobnosti o daném životě. Příklady otázek: "Byl jsem mužem nebo ženou?", "Vlastnil jsem nějaký majetek?", "Byl jsem ženatý?", "Měl jsem rodinu?", "Nějaké děti?", "Jedno, Dvě, Tři?", "Bylo mou obživou obchodování?", "Vyskytují se někteří členové mé tehdejší rodiny v mém životě nyní?", "Jsou členy mé současné rodiny?"... Pokládejte otázky co nejurčitější a tolik, kolik je vám libo. Odpovědi si zapište do svého deníku minulých životů. Až v tom získáte jistou dovednost, budete schopni ve své současné existenci rozlišit místa období i postavy svého dřívějšího života.